Home » Lajme (Page 273)

Lajme

Mediat greke për emrin: Kontesti afër zgjidhjes

Mediat greke për emrin: Kontesti afër zgjidhjes »

29 Jan, 2013

Mediat greke me kujdes e paralajmërojnë raundin e dytë të bisedimeve të ndërmjetësuesit

Nga mesnata lirohen derivatet

Nga mesnata lirohen derivatet »

28 Jan, 2013

Me vendim të Komisionit rregullator për energjetikë benzinat prej sonte në mesnatë lirohen

Daçiq – Gruevski: Do të thellojmë miqësinë

Daçiq – Gruevski: Do të thellojmë miqësinë »

28 Jan, 2013

Kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski dhe ai i Serbisë, Ivica Daçiq mbrëmë në

Palestinë, po vuajmë me ty

Palestinë, po vuajmë me ty »

24 Jan, 2013

(Në kujtim të arabëve palestinezë që ranë shehidë për të mbrojtur vatanin dhe

Palestinezët mund ta padisin Izraelin

Palestinezët mund ta padisin Izraelin »

24 Jan, 2013

Palestinezët thonë se nuk kanë ndonjë zgjidhje tjetër, pos që ta dërgojnë Izraelin

Viktima e parë nga “gripi i derrit” në Maqedoni

Viktima e parë nga “gripi i derrit” në Maqedoni »

24 Jan, 2013

Një 62 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë mbrëmë si pasojë e virusit

Muslimanët kujtojnë lindjen e Profetit Muhamed a.s.

Muslimanët kujtojnë lindjen e Profetit Muhamed a.s. »

23 Jan, 2013

Muslimanët do të shënojnë sonte natën e Mevludit, natë që shënon lindjen e

Malajzia: Do ta ndërtojmë Palestinën

Malajzia: Do ta ndërtojmë Palestinën »

23 Jan, 2013

Malajzia ka shprehur vullnetin për të ndihmuar ekonomikisht Palestinën. Duke folur në një