Home » Rajoni

Rajoni

Domethënia e dekorimit të tryezës ku janë ulur dy qeveritë shqiptare (Foto)

Domethënia e dekorimit të tryezës ku janë ulur dy qeveritë shqiptare (Foto) »

23 Mar, 2015

Veç agjendës së diskutimeve Qeveria shqiptare ka menduar edhe për një dekor të

Konferenca “Islami dhe Paqja globale” në Tiranë

Konferenca “Islami dhe Paqja globale” në Tiranë »

21 Mar, 2015

Konferenca Ndërkombëtare “Islami dhe Paqja globale” ka mbledhur në Tiranë përfaqësues të Bashkësive

“Dita e xhamive” në Serbi, 11 vite më parë u dogjën xhamitë në Beograd dhe Nish

“Dita e xhamive” në Serbi, 11 vite më parë u dogjën xhamitë në Beograd dhe Nish »

20 Mar, 2015

As edhe njëmbëdhjetë vite pasi u dogjën xhamia Bajrakli në Beograd, biblioteka dhe medreseja, askush

Skandaloze, “Birra Tirana” në ambalazhin e saj vendos xhaminë (Foto)

Skandaloze, “Birra Tirana” në ambalazhin e saj vendos xhaminë (Foto) »

22 Jan, 2015

Ndonëse dihet botërisht fakti se feja Islame e ndalon konsumimin dhe reklamimin e

Ndotja e Tetovës – emision në Al Jazeera Balkans

Ndotja e Tetovës – emision në Al Jazeera Balkans »

22 Jan, 2015

Emisioni KONTEKST që emetohet në Al Jazeera Balkans çdo mbrëmje, në edicionin e

OJQ Kisha Protestante , shteti paralel në Kosovë /Foto/

OJQ Kisha Protestante , shteti paralel në Kosovë /Foto/ »

7 Jan, 2015

Që nga paslufta Kosovën e kanë vërshuar me qindra organizata të dyshimta nga

Video e paparë: Kur burrat nga Gjermania niseshin për të vdekur për UÇK-në në Kosovë (Video)

Video e paparë: Kur burrat nga Gjermania niseshin për të vdekur për UÇK-në në Kosovë (Video) »

6 Jan, 2015

Kjo është një nga videot më emocionuese të kohës së luftës të cilën

Al-Jazeera me reportazh për hakmarrjen në Shqipëri: Në gjak je, prej tij do të vdesësh! (Video)

Al-Jazeera me reportazh për hakmarrjen në Shqipëri: Në gjak je, prej tij do të vdesësh! (Video) »

27 Dec, 2014

Rrjeti televiziv al-Jazeera ka realizuar një reportazh për gjakmarrjen në Shqipëri, fenomen që

Hani i Elezit, asnjë cent për dekorimin e qytetit

Hani i Elezit, asnjë cent për dekorimin e qytetit »

25 Dec, 2014

Për dallim nga komunat tjera të cilat kanë shpenzuar dhjetëra mijëra euro për

Ky është kabineti i Qeverisë Mustafa

Ky është kabineti i Qeverisë Mustafa »

8 Dec, 2014

Qeveria e ardhshme Kosovës e do të udhëhiqet nga Isa Mustafa. Zëvendëskryeministra do