Home » Rajoni (Page 56)

Rajoni

Medresisti që fitoi çmimin e UNESCO-s (Video)

Medresisti që fitoi çmimin e UNESCO-s (Video) »

6 Feb, 2013

Nxënësi i Medresesë së Beratit Adi Totaj, ka fituar çmimin e parë në

Hashimi e “dogji” edhe Ramushin

Hashimi e “dogji” edhe Ramushin »

5 Feb, 2013

Hashim Thaçi ia këputi përfundimisht “ymydin” Ramush Haradinajt që të jetë në krye

Davutoglu në Beograd: Flet për Kosovën, reagon Dacici

Davutoglu në Beograd: Flet për Kosovën, reagon Dacici »

2 Feb, 2013

Shefi i diplomacisë turke, Ahmet Davutoglu, ka qëndruar sot në Beograd, ku ka

Universiteti i Prishtinës padit Kishën Ortodokse Serbe

Universiteti i Prishtinës padit Kishën Ortodokse Serbe »

2 Feb, 2013

Universiteti i Prishtinës ka paditur kishën ortodokse “Sveti Nikolla” në Prishtinë për uzurpim

S`ka koalicionim PDK – AAK

S`ka koalicionim PDK – AAK »

2 Feb, 2013

Të hënën do të qartësohet çështja e koalicionimit midis PDK dhe AAK, sipas

Medresisti i Beratit, shpallet piktori i ri më i mirë në botë – Foto

Medresisti i Beratit, shpallet piktori i ri më i mirë në botë – Foto »

1 Feb, 2013

Nxënësi i Medresesë së Beratit Adi Totaj, ka fituar çmimin e parë në

Mediat greke për emrin: Kontesti afër zgjidhjes

Mediat greke për emrin: Kontesti afër zgjidhjes »

29 Jan, 2013

Mediat greke me kujdes e paralajmërojnë raundin e dytë të bisedimeve të ndërmjetësuesit