Home » Sport (Page 2)

Sport

 • Box
 • Football
 • Futbollisti gjerman Danny Blum: Islami ndyshoi jetën time

  Futbollisti gjerman Danny Blum: Islami ndyshoi jetën time »

  24 Mar, 2015

  Futbollisti gjerman, Danny Blum, i cili kohët e fundit ka njoftuar se ka

  Kosova në Botërorin 2018?

  Kosova në Botërorin 2018? »

  23 Mar, 2015

  Të gjithë ju që pyesni nëse Përfaqësuesja e Kosovës do të jetë pjesëmarrëse

  Ja si do të vishet “Camp Nou” në El Clasico

  Ja si do të vishet “Camp Nou” në El Clasico »

  20 Mar, 2015

  Duke qenë se tifozët shpesh konsiderohen si lojtari i 12-të i skuadrës, në

  Këto janë çiftet në Europa League

  Këto janë çiftet në Europa League »

  20 Mar, 2015

  Europa League ka mësuar çiftet e çerekfinales. Dy skuadrat italiane Napoli e Fiorentina

  Ch. League, derbi madrilen në çerekfinale

  Ch. League, derbi madrilen në çerekfinale »

  20 Mar, 2015

  Buzëqeshin Bajerni i Mynihut dhe Juventusi, mision i vështirë për rivalët e El

  Zyrtare, Botërori i vitit 2022 do të luhet në dimër

  Zyrtare, Botërori i vitit 2022 do të luhet në dimër »

  20 Mar, 2015

  Lajmi të cilit i trembeshin të gjitha klubet europiane është zyrtarizuar: Botërori i

  Ky është super-talenti i Prishtinës dhe e ardhmja e futbollit kosovar

  Ky është super-talenti i Prishtinës dhe e ardhmja e futbollit kosovar »

  15 Mar, 2015

  Pak njerëz mund ta kenë njohur atë para ndeshjes të së shtunës mes

  Futbollisti arfikano-jugor: Mendoj të bëhem musliman

  Futbollisti arfikano-jugor: Mendoj të bëhem musliman »

  13 Mar, 2015

  Futbollisti arfikano-jugor i ardhur tek një nga ekipet e Superligës Turke, Torku Konyaspor

  Maskota e Wolfsburgut me flamurin kuq e zi (Foto)

  Maskota e Wolfsburgut me flamurin kuq e zi (Foto) »

  13 Mar, 2015

  Tifozët shqiptarë ndodhen kudo në botë. Nuk ka pothuajse asnjë ndeshje futbolli ku

  Drithëruese! Tifozët me koreografi spektakolare për Profetin Muhamed (VIDEO)

  Drithëruese! Tifozët me koreografi spektakolare për Profetin Muhamed (VIDEO) »

  9 Mar, 2015

  “Teala Al Badru Alayna”, nën fjalët e kësaj kënge historike për botën islame,