Home » Sport (Page 3)

Sport

 • Box
 • Football
 • FFK aplikon për pranim në UEFA

  FFK aplikon për pranim në UEFA »

  9 Mar, 2015

  Federata e Futbollit të Kosovës sapo ka dërguar dokumentacionet e duhura për një

  Webb: Ndeshja Serbi – Shqipëri më e dhunshmja ndonjëherë

  Webb: Ndeshja Serbi – Shqipëri më e dhunshmja ndonjëherë »

  9 Mar, 2015

  Gjyqtari i famshëm anglez, Howard Webb, e ka komentuar ndeshjen e zhvilluar në

  Mustafi nuk e lë skuadrën e tij të humbë (Video)

  Mustafi nuk e lë skuadrën e tij të humbë (Video) »

  9 Mar, 2015

  Atletico Madridi dhe Valencia kanë luajtur baras (1-1) në ndeshjen e javës së

  Fenomeni 12 vjeçar, nuk po njeh kundërshtarë në tenis (Video)

  Fenomeni 12 vjeçar, nuk po njeh kundërshtarë në tenis (Video) »

  25 Feb, 2015

  Pingpongistët e famshëm në botë tani e kanë një rival të veçantë. Një

  FIFA sugjeron mbajtjen e Botërorit në Katar në nëntor dhe dhjetor 2022

  FIFA sugjeron mbajtjen e Botërorit në Katar në nëntor dhe dhjetor 2022 »

  25 Feb, 2015

  FIFA propozoi sot që Botërori 2022 i cili do të zhvillohet në Katar

  Goli më i mirë në historinë e futbollit krijohet në 3D (Video)

  Goli më i mirë në historinë e futbollit krijohet në 3D (Video) »

  22 Jan, 2015

  Supergoli i shënuar nga Pele i cili konsiderohet si njëri ndër golat më

  Top 10 klubet më të pasura në botë (Foto)

  Top 10 klubet më të pasura në botë (Foto) »

  22 Jan, 2015

  Për vitin e 10-të të njëpasnjëshëm, Real Madrid kryeson listën e klubeve më

  Prin La Liga, italianët ia kalojnë anglezëve

  Prin La Liga, italianët ia kalojnë anglezëve »

  21 Jan, 2015

  Federata Ndërkombëtare e Historisë dhe Statistikave në Futboll (IFFHS), ka publikuar listën e

  Recoba, gol nga korneri (Video)

  Recoba, gol nga korneri (Video) »

  21 Jan, 2015

  Alvaro Recoba vazhdon me të vjetrën. Mesfushori kreativ ka shënuar edhe një herë

  Xhakën e vlerëson shtëpia e futbollit evropian

  Xhakën e vlerëson shtëpia e futbollit evropian »

  21 Jan, 2015

  Taulant Xhaka po kalon ndoshta sezonin më të mirë të karrierës së tij,