Home » Të tjera (Page 3)

Të tjera

Ja cili është kapaciteti i mushkërive të një duhanpirësi dhe jo duhanpirësi (Video)

Ja cili është kapaciteti i mushkërive të një duhanpirësi dhe jo duhanpirësi (Video) »

22 Jan, 2015

Keni parë shumë foto dhe video të cilat argumentojnë dëmin që mund tua

Ja pse e hapim gojen

Ja pse e hapim gojen »

21 Jan, 2015

Hapjet e gojës janë jo vetëm shenjë e një dite të lodhshme, por

10 gabimet e pafalshme në një CV

10 gabimet e pafalshme në një CV »

20 Jan, 2015

Punëdhënësit shpenzojnë një mesatare prej vetëm 8,8 sekonda për shqyrtimin e çdo CV-je

Minarja pa xhami në Çamëri (Foto)

Minarja pa xhami në Çamëri (Foto) »

7 Jan, 2015

Portali Almakos sjellë fotografinë e minares pa xhami e cila ndodhet në Margëlliç,

Shahisti i verbër që mban mend 16 mijë numra telefoni

Shahisti i verbër që mban mend 16 mijë numra telefoni »

6 Jan, 2015

Nasuf Isaku nuk është vetëm një shahist inteligjent, por ai dallohet edhe për

Rregulli 4 – Mos i etiketo miqtë e tu në Facebook pa nevojë!

Rregulli 4 – Mos i etiketo miqtë e tu në Facebook pa nevojë! »

30 Dec, 2014

Një ndër rregullat që duhet të kemi parasysh gjatë “banimit” tonë në Facebook

Ndërtesa e re në shkretëtirën arabe që duket si një anije kozmike (Foto)

Ndërtesa e re në shkretëtirën arabe që duket si një anije kozmike (Foto) »

26 Dec, 2014

Kjo është ndërtesë e fundit e Zaha Hadidit, arkitekte irakiane që jeton në

Shijojeni dhe një herë Shqipen në qiell – ja fluturimi testues i dronit që tronditi Serbinë (Video)

Shijojeni dhe një herë Shqipen në qiell – ja fluturimi testues i dronit që tronditi Serbinë (Video) »

25 Dec, 2014

Tifozi i flaktë i Kombëtares shqiptare, Ismail Morina-Ballisti, ka publikuar një video të

Mjalti i Kërçovës, i njohur gjithandej

Mjalti i Kërçovës, i njohur gjithandej »

24 Dec, 2014

Një punkt i cili do të merrej me mbledhjen e produktit të mjaltit

Keni pika të kuqe në trup, mund të jenë kancer, kujdes!!!

Keni pika të kuqe në trup, mund të jenë kancer, kujdes!!! »

11 Dec, 2014

Miliona njerëz kanë vdekur nga kanceri i lëkurës. Vetëm në Amerikë mbi 5