Home » Vendi (Page 76)

Vendi

Standardi HALLALL (Video)

Standardi HALLALL (Video) »

2 Feb, 2013

Për herë të parë këtë vit, standardi HALLALL mori ndihmë shtetërore. Ministria e

Qeveria do ta mbështesë hapjen e 2.000 vendeve të punës

Qeveria do ta mbështesë hapjen e 2.000 vendeve të punës »

1 Feb, 2013

Qeveria do ta mbështesë hapjen e 2.000 vendeve të punës me mbështetje financiare

Absurde – Ortodoksët duhet të vendosin nëse myslimanët do të ndërtojnë xhami në Lisiçe të Epërme

Absurde – Ortodoksët duhet të vendosin nëse myslimanët do të ndërtojnë xhami në Lisiçe të Epërme »

29 Jan, 2013

Rreth 150 besimtarë të fesë islame kanë kërkuar nga Bashkësia Fetare Islame e

Nga mesnata lirohen derivatet

Nga mesnata lirohen derivatet »

28 Jan, 2013

Me vendim të Komisionit rregullator për energjetikë benzinat prej sonte në mesnatë lirohen

Daçiq – Gruevski: Do të thellojmë miqësinë

Daçiq – Gruevski: Do të thellojmë miqësinë »

28 Jan, 2013

Kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski dhe ai i Serbisë, Ivica Daçiq mbrëmë në

Viktima e parë nga “gripi i derrit” në Maqedoni

Viktima e parë nga “gripi i derrit” në Maqedoni »

24 Jan, 2013

Një 62 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë mbrëmë si pasojë e virusit